Kontaktujte nás: +420 723 54 94 54 | lenka@masazvpraze.cz
0 Kč

Jak se připravit na masáž

O studiu

Masážní studio J’Adore najdete v Praze v dolní části ulice Myslíkova. Masáže ve studiu provádí certifikovaná masérka Bc. Lenka Bečvářová. Způsoby, jakými se k nám můžete dopravit, naleznete v rubrice Kontaktní údaje.

Výběr druhu masáže

Masáž si zvolte podle přání, které Vám má splnit. Podrobné informace o jednotlivých masážích naleznete zde. Rádi Vám poskytneme telefonickou konzultaci a vhodnou masáž Vám pomůžeme vybrat.

Relaxační masáž – jemná masáž, která uvolní Vaši mysl a tělo

Medová detoxikační masáž – masáž medovou směsí pro lepší vylučování škodlivých látek z těla, posiluje imunitní systém

Lymfatická detoxikační masáž – masáž podporující čistící procesy organismu, působí na otoky, tukové tkáně, celulitidu, akné a bolest

Sportovní regenerační masáž – masáž uvolňující svalovou únavu vhodná před a po fyzické zátěži

Masážní rituály - pro nevšední zážitek, pro uvolnění těla a mysli a rozproudění životní energie

Vaginální mapování a léčení jizev - pro vědomou práci s tělem, s emocemi a s uloženými bolestmi

Objednávka termínu masáže

Termín masáže je nutné dohodnout telefonicky předem. Předmětem objednávky termínu masáže je také typ masáže a délka masáže. Jsou to důležité informace pro rezervaci dostatečného času také před Vaší masáží a po ní. Na masáže je také nutné připravit používané pomůcky. Objednávky termínu masáže volejte nebo pište SMS na +420 723 54 94 54, nebo pište na e-mail lenka@masazvpraze.cz. Pokud se nedovoláte, ozveme se Vám zpět, jakmile to bude možné.

Dárková poukázka na masáž

Pokud máte Dárkovou poukázku na masáž, bude vám sloužit jako platidlo za masáž v našem masážním studiu J‘Adore. Pokud je na poukazu uvedena konkrétní masáž, ale chcete absolvovat masáž jinou, je možné cenový rozdíl doplatit přímo ve studiu. Je nutné vzít Poukaz s sebou na masáž. Poukazy jsou číslované a každý je možné použít pouze jednou, případně formou peněženky, pokud nevyčerpáte celou hodnotu poukazu. Nevyčerpaná hodnota poukazu propadá po době platnosti a nelze ji vyplatit penězi. Platnost Poukazu je omezena datem uvedeným na Poukazu, po který je možné masáž absolvovat. Termín masáže je třeba předem objednat.

Návštěva masážního studia

Na masáž přijďte v libovolném oblečení. Samotná masáž probíhá ve spodním prádle. Doporučujeme také hygienickou přípravu před návštěvou masážního studia. Na masáž se dostavte alespoň 15 minut před objednaným časem začátku masáže, ať se můžete uvolnit a pohodlně připravit. Během návštěvy studia vypněte vyzvánění vašeho mobilního telefonu. Po masáži budete mít k dispozici čas pro relaxaci a klidné oblékání. Mezi jednotlivými masážemi ponecháváme dostatek volného času.